Thread Kami Bahasa Melayu 2

Bayu

Active Member
Selamat Pagi semua... jemput sarapan roti n susu.. hehehe...

Semalam mcm mana da run.. syiok tak.. ada yg tak kesampaian..??

Bayu

Active Member
Good morning smua..

Last sat gi KOTA TINGGI... Seronok macam biasa.. hahahaha.. Tapi on that day dorang pun celebrate HALAUWIND noh.. Trus i tanya kakak yang jual ticket tu.. "Pat sini banyak HANTU ke?" hahahahaha.. Cari penyakit kan.. Some of us but not me ada nampak HANTU pakai tudung with the mask and the devil ears gitu tengah jalan.. Trus i pikiran, inikah hantu melayu pakai tudung?? Hahahahahah.. Hantu paling mepek seh!! Adalah mata ku start keliaran nak tengok jugak tapi sayang.. Tak dapat noh..!! Hantu tudung dah sembunyi.. Kalau dapat habis kau hantu aku kutuk kau pat sana jugak.. :tlaugh:

Waahhh… bersemangat eh orang sana… yg pakai tudung pon nak join in sekaki.. takder makna nyer.. hahaha..

Ina.. kat Kl takder outlet lah… kalau ada aku dah pegi… hahaha.. u just go to bukit bintang tepi2 tu ada budget hotel.. I used to do tat ngan my gerlfren dulu… tapi kan.. ni kira nasib lah… kalau dapat yg bagus.. ok.. if not.. habis.. ada yg toilet kecik.. nak selit bontot pon susah.. hahahaa.. :tlaugh:

EnFlor

Well-Known Member
Waahhh… bersemangat eh orang sana… yg pakai tudung pon nak join in sekaki.. takder makna nyer.. hahaha..

Ina.. kat Kl takder outlet … kalau ada aku dah pegi… hahaha.. you just go to bukit bintang tepi2 tu ada budget hotel.. I used to do that ngan my gerlfren dulu… tapi kan.. ni kira nasib … kalau dapat yg bagus.. ok.. if not.. habis.. ada yg toilet kecik.. nak selit bontot pon susah.. hahahaa.. :tlaugh:

:wong10::001_302:

EnFlor

Well-Known Member

super :red:

sorang tu :wong20: coz participants were advised to have 8-10hrs of sleep kan so kawan kita tu betul-betul ikut tu arahan. Baik punya participant. Tak sia-sia :001_302:

Eh, howz your KT trip ? Bersih tak tempat tu, i pun like Nur dah lama tak gi sana. Tak nampak ke Bush pple buat keje...hehehe

Mama Ina

Well-Known Member

:red: :red: :red:

Ina.. kat Kl takder outlet … kalau ada aku dah pegi… hahaha.. you just go to bukit bintang tepi2 tu ada budget hotel.. I used to do that ngan my gerlfren dulu… tapi kan.. ni kira nasib … kalau dapat yg bagus.. ok.. if not.. habis.. ada yg toilet kecik.. nak selit bontot pon susah.. hahahaa.. :tlaugh:
I no care about small or wat cos stakat nak tidur sehari aje.. Important ku nak parking.. Ada je ku amek budget skali kua hotel aku kena jalan kaki balek spore.. Confirm Touching giler tu.. Hahahahahaaa

Mama Ina

Well-Known Member
super :red:

sorang tu :wong20: coz participants were advised to have 8-10hrs of sleep kan so kawan kita tu betul-betul ikut tu arahan. Baik punya participant. Tak sia-sia :001_302:

Eh, howz your KT trip ? Bersih tak tempat tu, i pun like Nur dah lama tak gi sana. Tak nampak ke Bush pple buat keje...hehehe
Wahahahahahahahaaaaaa.... Wahahhhahahahahhaahhaaaaaa... Wahahahahahahahahahaa... :tlaugh: :tlaugh: :tlaugh:

Biasa2 ajelah tu KT.. Bersih jugak di luar tapi di dlm toilet not my taste noh.. Ku tak jejak tu toilet.. Tu pun lepas mandi manda kita basah2 naik kreta gi umah cousin ku berdekatan aje.. Tukar baju disana.. hahahaha.. 3kreta pegi rasa seronok.. Actuali nak tukar plan ajak gi melaka abih dorg ni 1st time pegi so tatut tak confident pulak prefer go dekat2 dulu.. So next time je lahh.. :tlaugh:

EnFlor

Well-Known Member
Enflor, asyik ketawa je.. Happy nampak.. Seronok??? :001_302:

:001_302: ari ni exercise otot-otot tepi-tepi mulut coz otot-otot lain kurang ber function thatz y ketawa jek lahh keje nya.

Today and tmr, Enflor FREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!

Bayu

Active Member
hehehee.. seronok nyerr... da last time gi Kota Tinggi is 4 years ago.. hehee.. lama tu.. and betol.. toilet dier aku takleh angkat.. mana kotex kat tepi2 pintu nyer hinge lah.. kat lobang2 yg bleh diselit dan dinampakkan pada orang ramai.. sungguh menjijikkan.. haiz.. nasib baik ko ina ada sedara bleh tumpang mandi eh.. hehehe..

aku masih confuse.. ina ko tak jadi run ker..??

this week bz lah.. banyak benda nak kena siapkan .. biasalah.. early of the month..

EnFlor

Well-Known Member
HOW'S THE RUN BABE???

Velli Gud! ok ciao jap with my kenits walk around the neighbourhood for 30mins. Be back later at the pot pet channel. Eh, skarang nih pot pet kat mana...kedai kopi sini or 'luar' sana. Yg lain2 do u know 'luar' sana dimana tu!!!

nurman02

Well-Known Member
Velli Gud! ok ciao jap with my kenits walk around the neighbourhood for 30mins. Be back later at the pot pet channel. Eh, skarang nih pot pet kat mana...kedai kopi sini or 'luar' sana. Yg lain2 do you know 'luar' sana dimana tu!!!

tau tau! tapi tak lehh access at work... :embarrassed:

Mama Ina

Well-Known Member
hehehee.. seronok nyerr... da last time gi Kota Tinggi is 4 years ago.. hehee.. lama tu.. and betol.. toilet dier aku takleh angkat.. mana kotex kat tepi2 pintu nyer hinge .. kat lobang2 yg bleh diselit dan dinampakkan pada orang ramai.. sungguh menjijikkan.. sigh.. nasib baik ko ina ada sedara bleh tumpang mandi eh.. hehehe..

aku masih confuse.. ina ko tak jadi run ker..??

this week bz .. banyak benda nak kena siapkan .. biasalah.. early of the month..
Betol, betol, betol so jijik...!! Normali last time wen kita sekeluarga je pegi w/out anyone else kan, i lepas mandi tukar baju dlm kreta.. Hahahahahahaha.. I dun care if the car wet or wat i still prefer to tukar pat dlm kreta.. Tu pun kita smua dari umah dah pakai baju tuk mandi noh so sampai tak yah nak leceh2 tukar baju.. Hahahahahahaha....

:Dancing_tongue: :Dancing_tongue: :Dancing_tongue: :Dancing_tongue: :Dancing_tongue: :Dancing_tongue: :Dancing_tongue:

Bayu

Active Member
Betol, betol, betol so jijik...!! Normali last time wen kita sekeluarga je pegi w/out anyone else kan, i lepas mandi tukar baju dlm kreta.. Hahahahahahaha.. I dont care if the car wet or what i still prefer to tukar pat dlm kreta.. Tu pun kita smua dari umah dah pakai baju tuk mandi noh so sampai tak yah nak leceh2 tukar baju.. Hahahahahahaha....

:Dancing_tongue: :Dancing_tongue: :Dancing_tongue: :Dancing_tongue: :Dancing_tongue: :Dancing_tongue: :Dancing_tongue:
Nasib baik ada kereta sendiri.. tat time I tumpang kereta orang.. takkan nak salin dalam kereta orang kan.. n takkan lah nak gi kat semak2 tu salin.. hahhaha.. nanti monyet2 kat dalam semak tu lari lintang pukang tengok aku.. hahahhaah
Bapak tiri dah balik dari hong kong… tak tau mcm mana.. bleh tertambah keja aku.. terkejut jap dapat email dari dier.. aisey bedah.. I dun like ahhh…

Mama Ina

Well-Known Member
Holaaaa Aalllooooo...

Morning Mummies...

Rain dari semalam malam noh.. Today hubby ku tengah seronok continue-ing sleeping mode dia.. Dalam hati nak ke tanak continue ehk..? Hmmmmm... Takpelah aku perkeja contoh kena hadir dalam bilik mayat ni.. Wahahahahahahaa...

:nah:Feel like taking halfday noh..!! :001_302:

Mama Ina

Well-Known Member
Nasib baik ada kereta sendiri.. that time I tumpang kereta orang.. takkan nak salin dalam kereta orang kan.. n takkan nak gi kat semak2 tu salin.. hahhaha.. nanti monyet2 kat dalam semak tu lari lintang pukang tengok aku.. hahahhaah
Bapak tiri dah balik dari hong kong… tak tau mcm mana.. bleh tertambah keja aku.. terkejut jap dapat email dari dier.. aisey bedah.. I dont like ahhh…
Monyet takpe jangan je KAKAK atau GULA GULA pat atas pokok tengah tengok kau salin baju sehh.. Hahahahhahahaaa