Thread Kami Bahasa Melayu 2

Bayu

Active Member
Selamat Pagi Ibu Ibu.. :Dancing_wub:

Nari macam nak demam.. i think im going to see doc.. dari semalam n pagi tadik bersin pai sakit kepala... ngah bertahan nie tak tau sampai bila..

Nur, kesian aku tengok ko tau.. ketawa sedih den ketawa balik sedih balik.. bleh gila tau... dah makan ubat ker belom?? hahaha.. :shyxxx: gurau jer k.. i werk on sat.. every sat hap day.. slalu sat aku buat filing.. so jarang kat my desk.. happy2 kan diri dengar lagu n buat filing.. hehehee

Mama Ina

Well-Known Member
Hellloo smua..

Miss u all noh..!!:we2Randy-git: Now having lunch break so ku cepat2 masok sini kejap.. Hari tu pat umah tak tahu asal lak aku tak boleh post anitin here.. No pat keje nasib boleh noh.. Hahahahahahahaaa..... How's everyone???

For me kan aku rasa aku tak lama ar pat sini.. Stress gila sehh lagi ada patner keje sini.. So bila dia buat keje kancheong kan dgn aku skali siak rasa kancheong.. aduh!!!

NuR_iRfAn

Well-Known Member
Aftnn semua,

I having a bad morning today..Firstly,irfan woke up so early becos the father kelam kabut cari brg2...Den,he so cranky...Secondly,my mil used Irfan bottle brush to clean the sink!!!!!Hati byk sakit den pagi2 dia dah tanye nak masak ape time i masih lagi half sleep...eeekkkk,geram nye....Ikut kan hati,aku mau aja kluar gi shopping beli kasut..tpi kain baju memanggil minta lipat..

Baru settle lipat kain,sedap btl bau downy ne...Masak pun dah..Goreng mee seafood plus soup ayam jek...

Senyap jek nari??mane semua ne...

EnFlor

Well-Known Member
Aftnn semua,

I having a bad morning today..Firstly,irfan woke up so early becos the father kelam kabut cari brg2...Den,he so cranky...Secondly,my mil used Irfan bottle brush to clean the sink!!!!!Hati byk sakit den pagi2 dia dah tanye nak masak ape time i masih lagi half sleep...eeekkkk,geram nye....Ikut kan hati,aku mau aja kluar gi shopping beli kasut..tpi kain baju memanggil minta lipat..

Baru settle lipat kain,sedap btl bau downy ne...Masak pun dah..Goreng mee seafood plus soup ayam jek...

Senyap jek nari??mane semua ne...

Petang smua....cuci sink pakai tu....ish, u kena lable oledi lahh. Or orang tua tua ni mata rabun tak ??? :) Takmo geram sangat ok, sabar sabar.

Today's menu : Ayam masak merah, Sup Bayam, Fries goreng sambal, Telur mata lembu bubuh kicap. Simple dahh burp smua alhamdulillah.

nurman02

Well-Known Member
Petang smua....cuci sink pakai tu....ish, u kena lable oledi lahh. Or orang tua tua ni mata rabun tak ??? :) Takmo geram sangat ok, sabar sabar.

Today's menu : Ayam masak merah, Sup Bayam, Fries goreng sambal, Telur mata lembu bubuh kicap. Simple dahh burp smua alhamdulillah.
mmmmmmm sedapnya ayam masak merah...

nurman02

Well-Known Member
Selamat Pagi Ibu Ibu.. :Dancing_wub:

Nari macam nak demam.. i think im going to see doc.. dari semalam n pagi tadik bersin pai sakit kepala... ngah bertahan nie tak tau sampai bila..

Nur, kesian aku tengok ko tau.. ketawa sedih den ketawa balik sedih balik.. bleh gila tau... dah makan ubat ker belom?? hahaha.. :shyxxx: gurau jer k.. i werk on sat.. every sat hap day.. slalu sat aku buat filing.. so jarang kat my desk.. happy2 kan diri dengar lagu n buat filing.. hehehee

wahahha, boring lahh sorang2 kat gua...

NuR_iRfAn

Well-Known Member

Yes,tak yah label all this...Mesti dia tahu kan benda tu utk ape...buat org geram btl...Malas nak uat pikir...

Menu,byk sedap...

EnFlor

Well-Known Member
jiran, went to the popiah basah shop again today... still closed... :( diaorang pong gong xi fa cai ker???
iya ke...mesti ada hal lahh tu. Tadi ingat nak merempit with boss but si kenit ni off from skool so takda chance lahh nak merayap

haiz...boring n ngantuk but apa boleh buat, depan budak2 jugak kena duduk coz dorang study :(