young malay mums, lets meet over here !!!

dianayousof

Active Member
re: young malay mums, lets meet over here!! - Feb 2010 and earlier ~~

Apa yang kecik?? heeheheee... Aku tahu aku nye kecik.. WAhahahaaaa.....

Alah kan hotel slalu ada bellboy.. Suruh dorang tolong heret skali.. Hahahaaa

attachment kat email la weiiii....ina da pikir kuning nih...:tlaugh:

Mama Ina

Well-Known Member

attachment kat email weiiii....ina da pikir kuning nih...:tlaugh:
Ooohh... Apa lak yang kuning?? Kau ke aku arr?? Aku type pe memang ar yang kau send aku attachment KECIK!!! Apa je kau pikir...?? :001_302:

belom bellboy datang kompom hubby ko da berdiri macho seblah kau...:001_302:
WAhahahaaa.. MACHO?? Kirakan mintak kena rape kah??

dianayousof

Active Member

Ooohh... Apa lak yang kuning?? Kau ke aku arr?? Aku type pe memang ar yang kau send aku attachment KECIK!!! Apa je kau pikir...?? :001_302:

WAhahahaaa.. MACHO?? Kirakan mintak kena rape kah??

uiks??apa ini?? takde laaa...kang bellboy datang hubby mu jeles plak...kan susah....

NuR_iRfAn

Well-Known Member

Yup, ku received email from you aledy.. But tak nampak clear.. Sooo small..

Seronok kan.. Ni ku going kuantan, check hotel ada gym ku rasa ku sumbat hubby masok dalam GUNIBAG then heret dia go to the gym sana.. Hahahahahaa....

Wahh!! Holiday ke BATAM kah?? Ana, you so rajin!!! Lagi2 in this kind of weather... Ku brape hari merayap dari pagi hingga ke malam je dah sweat all out sampai malam tidur tak lena.. Cos tooo HOT!!

your mother in law dah recovered??
Ko kasi aku part merayap mmg aku rajin...Yup,aku nak g Batam wif cousin & fam....
ne siang2 aku dah sound hubby,gi sane aku nak g spa...wohoooo

Yup,she recovered already...Ard 2pm aru discharged..My sil g amek

Mama Ina

Well-Known Member

Ko kasi aku part merayap mmg aku rajin...Yup,aku nak g Batam with cousin & fam....

Yup,she recovered already...around 2pm aru discharged..My sister In law g amek
Wahh!!! Seronoknye.. Bebz, cousinku dah pegi tmpt spa ni..

http://batamspavilla.com/index.html

She say marvellous!! And watersport also fabulous noh.. Aku dari dulu plan2 dengan GF nak kesana tak go2 ni.. Haiz..!! Apa mau buat masing2 busy dengan kejenye.. :embarrassed:

Good lah ur MIL fine aledy.. U banyak bersabar yah.. :001_302:

dianayousof

Active Member

Ko kasi aku part merayap mmg aku rajin...Yup,aku nak g Batam with cousin & fam....

Yup,she recovered already...around 2pm aru discharged..My sister In law g amek

Alhamdulillah...glad that she recovered...

EnFlor

Well-Known Member

Apa ni story pagi2 pasal pengantin tepung and kena rape nih smua ??? Panas betul topic, kalahkan weather panas terik kat luar ni.

Ari ni again tak yahh cook :Dancing_wub: coz smalam balik dari East Coast Enflor dapat tapau makanan banyak sey. Nak apa ??? ada nasi lemak, mee goreng maggi, mee hoon goreng, ayam goreng and MIL kasi satu tupperware besar epok2....WAH banyak betul, dua days punya makan lahh nampak gaya ni. Amin, syukuria

EnFlor

Well-Known Member

Ana- your MIL balik rumah u ke ?

March holz korang apa plan ?? Ina, confirm naik kuantan ?

dianayousof

Active Member

Apa ni story pagi2 pasal pengantin tepung and kena rape nih smua ??? Panas betul topic, kalahkan weather panas terik kat luar ni.

Ari ni again tak yahh cook :Dancing_wub: coz smalam balik dari East Coast Enflor dapat tapau makanan banyak sey. Nak apa ??? ada nasi lemak, mee goreng maggi, mee hoon goreng, ayam goreng and mother in law kasi satu tupperware besar epok2....WAH banyak betul, dua days punya makan lahh nampak gaya ni. Amin, syukuria
uiii...manyak btol...meh anta sikit kat diana & ina...:shyxxx:

zhann

Well-Known Member

Gud morning Ladies!!!

Wat a tiring day since friday rewang.... penat masih lom hilang till today... bdan sume sakit2... ari nie tak tahu nak cook ape... tadi sound hubby order mac... hehehe....

Wah Enflor byk tu mkan... hantar sini sikit.... hehe

dianayousof

Active Member

Ana- your mother in law balik rumah you ke ?

me of course no plan hehehe...baru balik cuti...so work and work and work je...sigh!

EnFlor

Well-Known Member

Kellogs K yang kua pat tv yang tuk diet ehk?? If i munch2 cuma tu je boleh cut down my fats tak? I guess i must really start to go on DIet aledy noh.. Semalam met my uncle aunty and smua olang2 looked at me "I knOw I am FAT".. Make me sad noh..!! :eek:10:
Kellogs K tu yg dorang promote for the diet....actually, u eat any cereal boleh jugak, saja dorang buat gimmick ini mcm. But kena eat in moderation lahh, kalo teguk satu kotak tu makan kasi licin, bukan diet tu. All cereal ni, makan satu mangkuk kecik aje dahh feel full.

Alahh, tak yahh lah korang gi gym...lari aje around HDB neighbourhood tu and pas tu gi public gym HDB kat playground. Dapat buat 30-45min, dahh bagus. Masuk gym, aircon dia lambat nak keluarkan peluh, tu yg mcm susah nak see results, unless korang lama kat dalam gym tu.

zhann

Well-Known Member

Ana- your mother in law balik rumah you ke ?

March holz for now no plan.... Cheh Ina kuantan mari ke.. Best nye... ku da long long time tak go holiday.... miss all the holiday-ing moments...

dianayousof

Active Member

Kellogs K tu yg dorang promote for the diet....actually, you eat any cereal boleh jugak, saja dorang buat gimmick ini mcm. But kena eat in moderation lahh, kalo teguk satu kotak tu makan kasi licin, bukan diet tu. All cereal ni, makan satu mangkuk kecik aje dahh feel full.

Alahh, tak yahh korang gi gym...lari aje around HDB neighbourhood tu and pas tu gi public gym HDB kat playground. Dapat buat 30-45min, dahh bagus. Masuk gym, aircon dia lambat nak keluarkan peluh, tu yg mcm susah nak see results, unless korang lama kat dalam gym tu.
amacam ina? jom lari...:Dancing_wub:

EnFlor

Well-Known Member

me of course no plan hehehe...baru balik cuti...so work and work and work je...sigh!

diana, apasal tak beli stuff wholesale frm India, bawak masuk sini jual lahh eg: shawl, kurta, punjab suit, sarees

Since u ada contact kat Dubai and India....taknak plan ke buat biz barang dari sana. Enflor tengok online biz, laris mcm goreng pisang panas.

EnFlor

Well-Known Member

uiii...manyak btol...meh anta sikit kat diana & ina...:shyxxx:
Tulahh banyak kan, banyak sangat yg buat kepala pikiran coz BOSS not around to bedal fud. Harapkan my kids aje...dorang makan banyak mana pun. Ni jap lagi kids ada ngaji, I bungkuskan sikit kasi budak ajar ngaji ni bawak balik.

Boleh antar kat diana, ina and zhann, wait for my snail mail aje lah eh :001_302:

dianayousof

Active Member

diana, apasal tak beli stuff wholesale frm India, bawak masuk sini jual lahh eg: shawl, kurta, punjab suit, sarees

Since you ada contact kat Dubai and India....taknak plan ke buat biz barang dari sana. Enflor tengok online biz, laris mcm goreng pisang panas.
biz ek?
ada terpikir jgk tu...tgk laaa camane...hubs cuzzie wan us to do biz...any biz that we want and he will invest...