young malay mums, lets meet over here!! - 28 Feb 2010 and earlier posts ~~

Status
Not open for further replies.

lis

Well-Known Member
terperanjat aku jap tgk ko nye font diana..!! hahahaha... :tlaugh:

ko makan ape tok lunch..??

mane si enflor ngan ina ehk..??

Mama Ina

Well-Known Member
ko mcm kwan aku ina... pegi swimming ngan die.. ya allah... minta ampun.... die punya bising yg lebih.... sama kes ngan ko.. toe jejak je kan da kachiong... nnt trus aku jadi sasaran die... bole tenggelam aku die buat die.... hahahahaha........
Zhann, satu hari we go swimming gether2 k.. Wahahahaaaa...

heheheh...yalahhh...sometime tak tau ape yg kite pijak...setakat kaki rasa2 je...takut..:nah:
Tu takpe bebz.. Kadang2 bila ku tengah berendam ada je binatang swim beside ku.. Wahahahahaaa.. Anjat gal2.. Imagine skali pat sand tu ada binatang lain.. :001_302:

dianayousof

Active Member
terperanjat aku jap tgk ko nye font diana..!! hahahaha... :tlaugh:

ko makan ape tok lunch..??

mane si enflor ngan ina ehk..??
enflor mesti ngah bz with kids...
ina...hmmm...tido tak?? hehehhe...
dia tgh bz laa tu...
tak pon mesti dia nye account lady around...so pekerja contoh mode on kejap..

Mama Ina

Well-Known Member
hmmm tadi went for lunch...
my colleague ada put aside something on her plate...
she said it's a ulat beras gitu....
ada eh ulat beras?
aku kalau jumpe pon cume kutu beras...
but it looks like a dead maggot to me...:eek:

EEeeeeeeeeeeeewwwwW!!! Then ur frenz still carryon eating? Tak petpot pat orang yang masak tu kah?

ina mesti suka part ni hahahah!!:tlaugh:
mane dia?da makan nasik sambal goreng trus senyap...

dok depan kipas laa lis...kasi sejuk...:001_302:
Tahu aje noh..!! Smack luh baru tahu.. :we2Randy-git:

hahaha.. :tlaugh: confirm uh dia suka..

entah dia.. asal aku masok jek.. dia ilang.. sedih aku..

tu lahh kesah nye.. anak bertuah sorang nie.. tdi i bukak kipas.. dia tutop plak.. but now da ok.. dia da bukak kn alek.. hehehe.. :001_302:
Tak menghilang sayang ada ni..

Bebz, anak kau tu bukan apa, he acTually trying to help u save electricity.. Cos dia kan tahu coming soon ada adik so he cut cost for u.. Heheheheheee... Cute kan..:001_302:

lis

Well-Known Member
ish ina nie.. dia reply satu post jek.. pastu dia senyap alek..

aku rase ina tk geng aku uh.. :embarrassed:

lis

Well-Known Member
haha.. cut cost ehk..?? tkpe lahh.. dia nye nk tolong cut cost.. nanti kepala mak dia saket plak..

sedap korang smuer makan nasi.. aku pon nk.. tpi tklehh.. ish.. boring nye.. plus i'm having the urge to eat fish lahh..

pelik tao.. actually aku tk favret makan ikan tao.. tpi kali nie pregnancy.. aku asyik2 nk makan ikan jek.. hehehe.. :shyxxx:

dianayousof

Active Member
EEeeeeeeeeeeeewwwwW!!! Then your frenz still carryon eating? Tak petpot pat orang yang masak tu kah?

Tahu aje noh..!! Smack luh baru tahu.. :we2Randy-git:

Tak menghilang sayang ada ni..

Bebz, anak kau tu bukan apa, he acTually trying to help you save electricity.. Cos dia kan tahu coming soon ada adik so he cut cost for you.. Heheheheheee... Cute kan..:001_302:

hahahahah!!! kecik2 da pandai cut cost eh?
da besar leh bukak cost saving company...heeeheheheh...

yalah she continue eating sampai abis dok...
kepala otak aku plak trus da teringat discovery channel smlam this couple went to Peru and come back with maggots in their head...
gelinye aku...

dianayousof

Active Member
haha.. cut cost ehk..?? tkpe lahh.. dia nye nk tolong cut cost.. nanti kepala mak dia saket plak..

sedap korang smuer makan nasi.. aku pon nk.. tpi tklehh.. ish.. boring nye.. plus i'm having the urge to eat fish lahh..

pelik tao.. actually aku tk favret makan ikan tao.. tpi kali nie pregnancy.. aku asyik2 nk makan ikan jek.. hehehe.. :shyxxx:
hahahah...aku time pregnant dulu aku anti-ayam...tak suka sgt!
pastu skrg anak aku suka carik ayam...haiz...

EnFlor

Well-Known Member
masuk kejap...Enflor mandi lagi, panas bukan main lagi.

diana - I suka your mood berenang.Ada ke ? Tak perasan pun.

Ina- buat enflor jeles betul, nasi sambal goreng, i suka sangat. But i am really strict on what goes into my mouth. So Ina, ingat ku dalam sedawa mu ok. :001_302:

lis - bb bump dahh nampak ke blum ? Slalu 2nd bb siang dahh nampak . But i think u kudud, agaknya masuk 2nd trimes baru nampak.

Enflor rilek kejap tunggu PILs datang. Siang2 dia kata jgn masak coz dia bawak pulut kuning and lauk pauk. So will wait for her to balik then i can work on my masjid project bukak oven for tmr. Hope to finish it by magrib. Lagi perut i sengugut mcm nak patah pinggang ni mintak2 i can keep my cool on this good day.

Mama Ina

Well-Known Member
ish ina nie.. dia reply satu post jek.. pastu dia senyap alek..

aku rase ina tk geng aku uh.. :embarrassed:
Ishk!!! APA CAKAP??
Ku main game skali manager tarik ku gi tingkat 3 cos ada problem diatas.. Aku kan perkeje contoh smua hal dalam company ni aku kena heret.. :embarrassed:

Last time ku fabret giler ayam masak merah mak aku.. Masa tu ku tak tahu perut dah berisi skali gi umah mak nampak ayam masak merah.. Pat plate dah full dgn itu dish.. Skali ku baru nak gigit tu ayam, ALAMAK!! Terkua alek, lepas tu boleh cakap tak sedap.. heeheheheee... Lagi satu lak sblum aku tahu aku sangkut lagi, tekak nak makan mee rebus pat kedaikopi umah mak aku.. Sangup gi sana order 2packet k.. Skali check2 preggy dahh.. Wahahahaaaaa.....

Skit hari kan ku kata ku nak makan ondeh2.. Mak aku sampai carikan lahh.. She even calling2 her sista cakap ina mengidam nak makan ondeh2 cukup time she and her sista gi northpoint cari.. Wahahahaa... Dorg pikir ku sangkut lagi.. Tapi padahal padahal.. Wawahahahaa...

hahahahah!!! kecik2 da pandai cut cost eh?
da besar bukak cost saving company...heeeheheheh...

yalah she continue eating sampai abis dok...
kepala otak aku plak trus da teringat discovery channel smlam this couple went to Peru and come back with maggots in their head...
gelinye aku...
Ewwww!! Ur frenz ni betol ke tak noh??? Geli seh!! Shud go to the stall and inform them pe..

hahahah...aku time pregnant dulu aku anti-ayam...tak suka sgt!
pastu skrg anak aku suka carik ayam...sigh...
Aku lupa aku anti apa bebz masa preggy.. Aku cuma tahu makanan apa yg fabret smua jadi no fabret.. heeheheheeeee Lagi best part kalau makan Burger2 ni kena 2 lagi2 Big Mac.. Wahahahaaaa... Hubby tengok pening kepala... Sungguh buruknye isteriku..:tlaugh::tlaugh:

lis

Well-Known Member
am here.. tk nap lahh.. panas2 mcm gini nk nap.. saket kepala nanti..

nk gi kedai beli kan top up tok hb.. tpi malas sgt nk klua umah..

Mama Ina

Well-Known Member
kompom da lama tak main game nih...
lis da nap ka?
tinggal aku sorang2 kat sini...
Aku still pat sini lahh.. Cuma nari ada manyak gerak.. :001_302:

masuk kejap...Enflor mandi lagi, panas bukan main lagi.

diana - I suka your mood berenang.Ada ke ? Tak perasan pun.

Ina- buat enflor jeles betul, nasi sambal goreng, i suka sangat. But i am really strict on what goes into my mouth. So Ina, ingat ku dalam sedawa mu ok. :001_302:

lis - baby bump dahh nampak ke blum ? Slalu 2nd baby siang dahh nampak . But i think you kudud, agaknya masuk 2nd trimes baru nampak.

Enflor rilek kejap tunggu PILs datang. Siang2 dia kata jgn masak coz dia bawak pulut kuning and lauk pauk. So will wait for her to balik then i can work on my masjid project bukak oven for tomorrow. Hope to finish it by magrib. Lagi perut i sengugut mcm nak patah pinggang ni mintak2 i can keep my cool on this good day.

Enflor, i been wanting to ask u lahh.. If u boleh tahan tak makan nasi for how long long, then u makan apa?? U mean u rely on noodle and bread kah?? Cepat answer, ina nak blajar ni..

lis

Well-Known Member
Ina - yelahh.. aku lupa lahh yang ko nie pekerja contoh.. hehe.. carik ondeh2 ehk.. aniwae, nanti aku rajin.. aku nk buat ondeh2 chocolate plak.. hehe.. :shyxxx:

Enflor - baby bump da nmpk.. until smlm hb cakap.. "ehk yang..?? besar nye.. nie baby ke... u yang gemok..?? :err:"

hehehe.. i da kekek kan dia.. :001_302:

zhann

Well-Known Member
ina mesti suka part ni hahahah!!:tlaugh:
mane dia?da makan nasik sambal goreng trus senyap...

dok depan kipas laa lis...kasi sejuk...:001_302:
huhuhuhuh... confirm nye die suka... mmg cuaca very heaty today.... da brp ari nie hehehe... han............ (censored).... hehehehe.... skali dotter bilang hubby dah... mama tadi kan................................... hehehehe..........

dianayousof

Active Member
huhuhuhuh... confirm nye die suka... mmg cuaca very heaty today.... da brp ari nie hehehe... han............ (censored).... hehehehe.... skali dotter bilang hubby dah... mama tadi kan................................... hehehehe..........
hahahah...pecah rahsia mu han...:shyxxx:

Mama Ina

Well-Known Member
nk gi kedai beli kan top up tok husband.. tpi malas sgt nk klua umah..
Bebz, topup card tuk hp kah?? Boleh topup tru internet.. So kau tak yah susah2 gi kedai dgn weather gini.. Kan panas2 terik ni kau pun baru takut kau kena pitam lak.. Aku kalau baru2 mcm kau preggy sure senang pitam lagi under the sun noh...

bertuah punya anak... die close mummysg aku.... sbb nak main game.....

tak jadi bawak lappy ar... nnt tak buat keja kat sana... trus nnt nie lappy kena tarik huh....
Ni anak lagi satu.. Dia pandai tu.. Dia nanak kau nye window full kot so she close yang mana buat mama dia teraddicted.. Wahahahaaaa... Agak2 nye she also paham, mama slalu tak habis keje smua gara2 mummysg... Wahahahaa.. Clever gal!!

Ina - yelahh.. aku lupa lahh yang ko nie pekerja contoh.. hehe.. carik ondeh2 ehk.. aniwae, nanti aku rajin.. aku nk buat ondeh2 chocolate plak.. hehe.. :shyxxx:

Enflor - baby bump da nmpk.. until smlm husband cakap.. "ehk yang..?? besar nye.. nie baby ke... you yang gemok..?? :err:"

hehehe.. i da kekek kan dia.. :001_302:
Ondeh2 chocolate?? Tak penah ku nampak seh.. Ku suka ondeh2 cos so chewy plus eat wit the kelapa.. Air liuh meleleh bebz.. Hahahahaaaa... Takpe, kalau kau rajin kau try buat then u calling me k.. :001_302:

Anak2 aku dgn laki aku now kalau say aku gemok aku slalu answer back.. Dulu mama slim sexy giler.. Ni smua perbuatan ayah korang and korang pun sama buat mama begini.. Wahahahahaaa... Satu2 kekek kan aku lagi ada.. Cekik darah betol!!

Adakah anak pompuan smua sama..? Kpoh!! Smua suka report to daddy dorang?? Anak aku both gals pun gitu suka report2.. :we2Randy-git:Thats why aku kalau kua bawak anak laki aku tak heran sangat... :embarrassed:

Status
Not open for further replies.